Zaznacz stronę

Rodzicielstwo bez kar i nagród – kurs online PRO

RBKiN grafiki czołówki 21
Zapisy na kurs

Kurs dla profesjonalistów zawiera także wszystkie elementy kursu dla rodziców.

O kursie dla profesjonalistów

Dla profesjonalistów czyli osób, które zawodowo zajmują się wspieraniem innych przygotowaliśmy wersję rozszerzoną kursu “Relacja bez kar i nagród”. Poza dostępem do całości kursu dla rodziców wersja dla profesjonalistów składa się z elementów dedykowanych specjalnie tej grupie uczestników.

Chcemy pokazać Wam jak można pracować z rodzicami, którzy mają różne doświadczenia, różną ilość wiedzy i umiejętności. Zajmiemy się tym jak spotkać się z rodzicem tam gdzie on jest i pomóc mu dojść tam, gdzie chce dojść czyli do harmonijnej relacji z dzieckiem i wyposażenia go w umiejętności, które pomogą mu w dorosłym życiu.

Pokażemy wam też jak budować z dorosłymi, z którymi pracujecie takie relacje, o których chcecie ich uczyć. Jak opierać swoją pracę na autentycznym doświadczeniu i modelowaniu tych umiejętności, które chcecie wspierać.

Dlatego ważną częścią tego kursu jest też dla nas pokazanie jak specjaliści mogą zadbać o siebie.

Agnieszka o kursie:

Chcielibyśmy, żeby profesjonalistów pracujących bez nagród i kar i takich, którzy potrafią wesprzeć w tym innych było jak najwięcej. Jest dla nas ważne to, żeby mieć swój udział w wielkiej społecznej zmianie tego,  jak traktujemy dzieci i wchodzimy z nimi w relacje. Dlatego chcemy dać profesjonalistom wsparcie, wiedzę a także wspólnotę innych, zajmujących się podobnymi działaniami ludzi.

Gosia o kursie:

Stworzenie tego kursu to dla mnie rodzaj „podania dalej” tego, czego miałam okazję przez ostatnie lata uczyć się od Agnieszki i uczestników szkoleń w ramach projektu „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów” oraz od moich koleżanek i kolegów w Bliskim Miejscu. Ufam, że będziecie mogli doświadczyć na szkoleniu mocy wspierającej wspólnoty osób, które w podobny sposób widzą dzieci i relacje.

Agnieszka Stein

Jestem psychologiem i autorką książek dla rodziców. Od 1999 roku udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomagam w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspieram psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzę warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie.

AS 569 1
Zrzut-ekranu-2018-06-02-o-20.51.54

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl

Bartek Stańczyk

Storzyłem kurs od strony technicznej, starając się uczynić korzystanie z niego najprostszym, jak to możliwe. Będę dostarczał Wam treści i dbał o „komfort techniczny” Uczestników i Prowadzących. Możecie kierować do mnie pytania i wątpliwości, dotyczące kwestii organizacyjnych i technologicznych, pisząc na adres: bartek@rb-pro.pl . 

10661790_10152507867253722_1200394902554814559_o

Organizacja kursu

 • Harmonogram:
  • Kurs PRO składa się z części dla rodziców, która trwa od 16.03.2020 do 29.03.2020 oraz części dla profesjonalistów od 14.04.2020 do 27.04.2020
  • Webinarium dla rodziców odbędzie się w czwartek 26.03.2020 o 21:00
  • Webinarium dla profesjonalistów odbędzie się w czwartek 23.04.2020 o 21:00
 • Filmy. Oprócz 7 filmów dla rodziców, przygotowaliśmy 4 dodatkowe filmy dla profesjonalistów.
 • Webinarium. 23.04 o godzinie 21:00 odbędzie się webinarium dla profesjonalistów.
 • Grupa. Ważną częścią kursu jest grupa na Facebooku dla profesjonalistów, w której codziennie będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i zadawać pytania. 

Kurs online

Dlaczego taka forma?

Kursy online to nowoczesna metoda nabywania wiedzy i umiejętności w swoim tempie. Lekcje można odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Do nagrań można także wrócić, jeśli jest potrzeba powtórki materiału. 

Dodatkowe lekcje wideo

4 lekcji w formie wideo
+ dostęp w wersji audio do słuchania (mp3)

Webinarium

Dodatkowe webinarium na żywo dla profesjonalistów

Grupa FB

Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB

Zapisy na kurs

Program kursu (lekcje pro)

Lekcja PRO 1

Jak zadbać o siebie, wspierając innych. O granicach wpływu i odpowiedzialności specjalisty oraz o radzeniu sobie z bezsilnością.

Lekcja PRO 2

Wspieranie rodziców w odchodzeniu od nagród i kar oraz w radzeniu sobie z poczuciem winy i z bezsilnością.

Lekcja PRO 3

Dziecko w grupie: kary i nagrody w szkole i w przedszkolu.

Lekcja PRO 4

Kary i nagrody wobec dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Webinarium PRO

Mechanizmy działania i konsekwencje kar i nagród w oparciu o wyniki badań naukowych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 • Jak zapisać się na kurs?

  Wystarczy kliknąć przycisk “Zapisuję się na kurs”. Płatności dokonuje się przez platformę Tpay lub Paypal.

 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

  Dostęp do filmów, PDFów i nagrania webinarium będziesz mieć przez rok.

 • Jakie są wymagania techniczne?

  Kurs nie wymaga specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu.

 • Czy webinarium będzie można obejrzeć później?

  Tak, około 24 h po webinarium będzie dostępne jego nagranie dla wszystkich Uczestników kursu.

 • Czy mogę otrzymać fakturę?

  Do każdego zakupu kursu jest wystawiany dokument sprzedaży. Wystarczy podać dane firmy i NIP przy składaniu zamówienia – dokument zostanie wysłany automatycznie po dokonaniu płatności.

 • Czy mogę otrzymać certyfikat?

  Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu online dla profesjonalistów. Warunkiem uzyskania certyfikatu będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie podsumowujące po zakończeniu kursu. Czas na udzielenie odpowiedzi: 15.05.2019

wszystkie elementy kursu dla RODZICÓW
4 dodatkowe lekcje PRO
dodatkowe webinarium LIVE dla PRO
wersje audio lekcji (mp3)
Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB
Cena: 399 zł

Zapisuję się na kurs

Zapisy zakończone – możesz zapisać się na newsletter, żeby być na bieżąco z nowymi projektami online dla profesjonalistów.