RBKiN grafiki czołówki 21

Kurs dla profesjonalistów zawiera także wszystkie elementy kursu dla rodziców.

O kursie dla profesjonalistów

Dla profesjonalistów czyli osób, które zawodowo zajmują się wspieraniem innych przygotowaliśmy wersję rozszerzoną kursu “Relacja bez kar i nagród”. Poza dostępem do całości kursu dla rodziców wersja dla profesjonalistów składa się z elementów dedykowanych specjalnie tej grupie uczestników.

Chcemy pokazać Wam jak można pracować z rodzicami, którzy mają różne doświadczenia, różną ilość wiedzy i umiejętności. Zajmiemy się tym jak spotkać się z rodzicem tam gdzie on jest i pomóc mu dojść tam, gdzie chce dojść czyli do harmonijnej relacji z dzieckiem i wyposażenia go w umiejętności, które pomogą mu w dorosłym życiu.

Pokażemy wam też jak budować z dorosłymi, z którymi pracujecie takie relacje, o których chcecie ich uczyć. Jak opierać swoją pracę na autentycznym doświadczeniu i modelowaniu tych umiejętności, które chcecie wspierać.

Dlatego ważną częścią tego kursu jest też dla nas pokazanie jak specjaliści mogą zadbać o siebie.

Agnieszka o kursie:

Chcielibyśmy, żeby profesjonalistów pracujących bez nagród i kar i takich, którzy potrafią wesprzeć w tym innych było jak najwięcej. Jest dla nas ważne to, żeby mieć swój udział w wielkiej społecznej zmianie tego,  jak traktujemy dzieci i wchodzimy z nimi w relacje. Dlatego chcemy dać profesjonalistom wsparcie, wiedzę a także wspólnotę innych, zajmujących się podobnymi działaniami ludzi.

Gosia o kursie:

Stworzenie tego kursu to dla mnie rodzaj „podania dalej” tego, czego miałam okazję przez ostatnie lata uczyć się od Agnieszki i uczestników szkoleń w ramach projektu „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów” oraz od moich koleżanek i kolegów w Bliskim Miejscu. Ufam, że będziecie mogli doświadczyć na szkoleniu mocy wspierającej wspólnoty osób, które w podobny sposób widzą dzieci i relacje.

Agnieszka Stein

Jestem psychologiem i autorką książek dla rodziców. Od 1999 roku udzielam indywidualnych konsultacji w sytuacjach wątpliwości wychowawczych, pomagam w rozpoznawaniu wyzwań rozwojowych i podpowiada, jak wspierać dzieci przechodzące przez różne trudne dla nich sytuacje. Wspieram psychologów, terapeutów i nauczycieli w ich relacjach z dziećmi i rodzicami. Prowadzę warsztaty, superwizje i konsultacje. Pracuję w Bliskim Miejscu w Warszawie.

AS 569 1
Rodzicielstwo bez kar i nagród – kurs online PRO

Gosia Stańczyk

Jestem psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspieram rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udzielam konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzę warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Piszę blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl

Bartek Stańczyk

Storzyłem kurs od strony technicznej, starając się uczynić korzystanie z niego najprostszym, jak to możliwe. Będę dostarczał Wam treści i dbał o „komfort techniczny” Uczestników i Prowadzących. Możecie kierować do mnie pytania i wątpliwości, dotyczące kwestii organizacyjnych i technologicznych, pisząc na adres: bartek@rb-pro.pl . 

10661790_10152507867253722_1200394902554814559_o

Organizacja kursu

  • Harmonogram:
    • Kurs trwa od 3.04.2019 do 17.04.2019
    • Webinarium dla rodziców odbędzie się w poniedziałek 8.04.2019 o 21:00
    • Webinarium dla profesjonalistów odbędzie się w czwartek 11.04.2019 o 21:00
  • Filmy. Oprócz 7 filmów dla rodziców, przygotowaliśmy 4 dodatkowe filmy dla profesjonalistów.
  • Webinarium. 11.04 o godzinie 21:00 odbędzie się webinarium dla profesjonalistów.
  • Grupa. Ważną częścią kursu jest grupa na Facebooku dla profesjonalistów, w której codziennie będziecie mogli wymieniać się doświadczeniami i zadawać pytania. 

Kurs online

Dlaczego taka forma?

Kursy online to nowoczesna metoda nabywania wiedzy i umiejętności w swoim tempie. Lekcje można odtwarzać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Do nagrań można także wrócić, jeśli jest potrzeba powtórki materiału. 

Dodatkowe lekcje wideo

4 lekcji w formie wideo
+ dostęp w wersji audio do słuchania (mp3)

Webinarium

Dodatkowe webinarium na żywo dla profesjonalistów

Grupa FB

Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB

Program kursu (lekcje pro)

Lekcja PRO 1

Jak zadbać o siebie, wspierając innych. O granicach wpływu i odpowiedzialności specjalisty oraz o radzeniu sobie z bezsilnością.

Lekcja PRO 2

Wspieranie rodziców w odchodzeniu od nagród i kar oraz w radzeniu sobie z poczuciem winy i z bezsilnością.

Lekcja PRO 3

Dziecko w grupie: kary i nagrody w szkole i w przedszkolu.

Lekcja PRO 4

Kary i nagrody wobec dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Webinarium PRO

Mechanizmy działania i konsekwencje kar i nagród w oparciu o wyniki badań naukowych.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

wszystkie elementy kursu dla RODZICÓW
4 dodatkowe lekcje PRO
dodatkowe webinarium LIVE dla PRO
wersje audio lekcji (mp3)
Zamknięta grupa dla profesjonalistów na FB
Cena 349 zł
Zapisy zakończone

Dziękujemy za zainteresowanie kursem online. Zapisy na tę edycję zostały już zakończone. Jeśli chcesz, możesz zapisać się na poniższy newsletter. Będziemy wysyłać na niego informacje o kursach dla profesjonalistów – tych online oraz tych stacjonarnych. Wystarczy podać imię oraz adres e-mail.


Imię:

Adres e-mail:

 

 

 

 

 

.